Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2021 12 13

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Žurnalas „Kelionė“ 2022-aisiais kviečia keliauti drauge

Žurnalo „Kelionė“ nuotrauka

Ketvirtinis žurnalas „Kelionė“, kadaise gimęs po „Bernardinai.lt“ skliautais, jau daugelį metų džiugina skaitytojus, leidžiančius sau skonėtis lėtu skaitymu, nevengiančius gilių tekstų bei pokalbių tikėjimo, visuomenės, kultūros, sielogydos, šeimos ir kitomis svarbiomis temomis.

Norėdami toliau keliauti drauge ir pakviesti į šią kelionę naujų bendrakeleivių, 2022 m. leidėjai planuoja išleisti keturis gausiai iliustruotus žurnalo numerius. Kiekviename jų – per 112 puslapių nusidriekęs kelias, kupinas susitikimų, pokalbių, įžvalgų, diskusijų, pasidalijimų ir įkvėpimo.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Ateinančiais metais „Kelionė“ tęsis ta pačia kryptimi – Dangaus link, bet drauge ir nauju keliu: nuo 2022 m. žurnalą leis VšĮ „Smėlio grūdeliai“ (įsteigė Šventosios Šeimos vienuolijos seserys). Tai – ir puiki galimybė atsinaujinti, dar labiau išplėsti autorių ir skaitytojų ratą, ir nemenkas iššūkis. Todėl kviečiame prisidėti prie „Kelionės“ gyvavimo:

  • prenumeruojant žurnalą: žurnalo interneto svetainėje, Lietuvos pašto skyriuose ir www.prenumeruok.lt. Nuo kitų metų galima užsisakyti ir elektroninę žurnalo versiją;
  • dalijantis tekstais, pasiūlymais ir įžvalgomis;
  • paremiant žurnalo leidimą savo malda bei pinigine auka.

Daugiau informacijos el. paštu [email protected]

VšĮ „Smėlio grūdeliai“ informacija