2020 08 10

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Žurnalas „Magnificat vaikams“ kviečia pradėti mokslo metus kartu

Magnificat vaikamsNaujas žurnalo „Magnificat vaikams“ numeris kviečia naujus mokslo metus pradėti pasiryžus kasdien vis labiau mylėti, stengtis iš visų jėgų laikytis duoto žodžio, klausyti tėvelių ir jais pasitikėti, su šypsena padėti draugui ir galbūt netgi tapti angelu sargu. Reportažo skiltis paaiškins ministrantų, arba dar kitaip vadinamų šv. Mišių patarnautojų pareigas ir svarbiausią jų vaidmenį šv. Mišių liturgijoje. Tikras savo srities profesionalas vienuolikametis Edvinas smagiai ir atvirai papasakos, ką reiškia būti ministrantu.

Naujos rubrikos „Pažink!“, „Išgirsk!“, „Pažvelk įdėmiau!“ supažindins su islamu – religija, kurios protėviu, kaip krikščionybėje ir judaizme, yra laikomas Abraomas. Mažieji skaitytojai sužinos, kaip vadinasi musulmonų maldos namai, šventoji knyga, kas yra minaretas, zakatas… O kaip ir kodėl totoriai dar Vytauto Didžiojo laikais atkeliavo į Lietuvą, papasakos Vilniaus totorių musulmonų sunitų bendruomenės pirmininkas muftijus Aleksandras Beganskas.

Kaip ir kaskart, Evangelijos padės gilintis į Dievo žodį, juokeliai ir komiksai praskaidrins lietingą dieną, Eželio nuotykiai, perskaityti prieš miegą, tikrai padovanos spalvotų sapnų, o kur dar užduotys ir reportažai!

Rugsėjo 1-oji – ne tik mokslo ir žinių diena. Šiais metais jau penktą kartą rugsėjo 1-ąją bus minima Pasaulinė maldos už kūrinijos globą diena!

„Magnificat vaikams“ informacija

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.