Patinka tai, ką skaitai? Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!
Depresijos gydymas ligoninėje

Depresijos gydymas ligoninėje

Depresija yra psichikos sutrikimas, galintis pasireikšti lengva, vidutine ar sunkia forma. Lengva ir vidutinė ligos formos paprastai gydomos nesunkiai, neretam pacientui padeda terapija, gyvenimo būdo pokyčiai, konsultacijos su psichologu. Lengva, kartais ir vidutine depresijos forma sergantiems pacientams net ne visada prireikia antidepresantų. Tačiau kas kita, jei sergama sunkia depresijos forma. Tokiu atveju dažnai pacientams siūloma gultis į ligoninę, ypač jei pacientus kamuoja didžiulis nerimas, noras pakelti prieš save ranką, mintys apie savižudybę. Kiek truks gydymas ligoninėje, yra labai individualu.

Daugiau

Kaip depresija gydoma ligoninėse? Čia pacientus nuolat prižiūri personalas. Sergantiesiems skiriami antidepresantai, kurių vartojimas derinamas su psichoterapija ir kitomis terapijomis, taip pat su gydymu transkranijine magnetine stimuliacija (vienas pažangiausių metodų) ar kitomis technologijomis. Paprastai pasiekiami sėkmingi gydymo rezultatai.

Depresijos gydymas ligoninėje galimas Vilniuje, Kaune, kituose didžiuosiuose miestuose, kuriuose yra ligoninės, centrai, skirti psichikos sutrikimų turintiems pacientams. Vilniuje daug depresija sergančių pacientų sulaukia Depresijos gydymo centras, turintis puikią specialistų komandą, organizuojantis paskaitas, galintis pasiūlyti platų terapijų spektrą.

Sunku skaityti smulkų tekstą?

Padidink raides, spausdamas ant aA raidžių ikonėlės straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Paremk!

Paremsiu