Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!
Depresijos gydymo centrai

Depresijos gydymo centrai

Depresijos gydymo centras yra įstaiga, kurioje sergantieji depresija bei jų artimieji sulaukia profesionalios, efektyvios pagalbos.

Depresijos gydymo centras Vilniuje

Vilniuje, Raugyklos gatvėje, įsikūręs „Depresijos gydymo centras“ savo komandoje turi daug psichologų, terapeutų ir kitų specialistų. Centre teikiamos konsultacijos sergantiems asmenims ir jų artimiesiems: psichologo konsultacijos, pagalbos sau gidas internetu, šviesos terapijos programa, dailės terapija ir kt.

Taip pat centre vykdomi užsiėmimai, terapijos grupėms, paslaugų sąraše yra ir seminarai bei paskaitos.

Depresijos gydymo įstaigos Kaune

Jei aktualus depresijos gydymas Kaune, galite kreiptis į klinikas, kuriose konsultuoja psichologai, psichiatrai, taikomos įvairios terapijos. Pavyzdžiui, pagalbą depresija sergantieji ras „Romuvos klinikoje“, „Neuromedos“ medicinos centre, „Panerio klinikoje“, kurioje teikiamos psichikos sutrikimų ir priklausomybių gydymo paslaugos, taip pat „Baltijos psichikos sveikatos centre“ ar kitose ligoninėse, poliklinikose ar privačiose sveikatos paslaugas teikiančiose įstaigose.

Depresijos gydymo centras Klaipėdoje

Jei aktualus depresijos gydymas Klaipėdoje, pagalbos galite kreiptis į „Klaipėdos psichikos sveikatos centrą“. Gydymo įstaigą rasite pačioje Klaipėdoje, Galinio Pylimo gatvėje. Gydytojai psichiatrai čia konsultuoja suaugusius ir vaikus, psichologai teikia konsultacijas ir atlieka psichodiagnostiką, teikiama būtinoji psichiatrinė pagalba ir kt.

Depresijos gydymo klinika Panevėžyje

Jei aktualus depresijos gydymas Panevėžyje, galite kreiptis į Nemuno gatvėje veikiančią „Asmens sveikatos kliniką“ arba į privačiai dirbančius psichologus. Klinikoje specialistai konsultuoja suaugusius, vaikus, paauglius, čia vyksta grupiniai užsiėmimai. Gydymo įstaigoje dirbantys psichologai, psichiatrai ir psichoterapeutai padeda turintiems psichologinių problemų, psichikos sutrikimų. Čia Jums bus suteiktas efektyvus depresijos gydymas.

Depresijos gydymo įstaigos Šiauliuose

Šiauliuose dirba psichologai, veikia psichologinio konsultavimo studija, kur pacientai, sergantys depresija, gali gauti profesionalią pagalbą.

Depresijos gydymo centras Palangoje

Viename populiariausių mūsų šalies kurortų, Palangoje, veikia „Asmens sveikatos klinika“. Ją rasite Medvalakio gatvėje. Šioje gydymo įstaigoje teikiamos profesionalios psichologų, psichiatrų, psichoterapeutų paslaugos. Specialistai teikia pagalbą sergantiems depresija, nerimo sutrikimais, valgymo sutrikimais, turintiems psichologinių problemų, psichikos sutrikimų ir pan.

Tikros istorijos tik patvirtina, kaip svarbu laiku kreiptis pagalbos.
Jei domina kainos depresijos gydymo centruose ir kitose medicinos įstaigose, kuriose teikiamos konsultacijos ir terapijos depresija sergantiems asmenims, tai jas galite sužinoti gydymo įstaigų interneto svetainėse arba paskambinę į į konkretų centrą ar kitą įstaigą.

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu