Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.
Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Išsiskyrimas yra praradimas, todėl jį išgyventi sunku ir kiekvienas tai patiriantis turi surasti jam tinkančių metodų, imtis tam tikrų veiklų, padėsiančių išgyventi skausmą. Kokie būna išsiskyrimai? Tai priklauso nuo išsiskyrimą lėmusios priežasties.

Išsiskyrimas gali būti:

· Dėl mirties. Tai bene skaudžiausias išsiskyrimas su mylimu, artimu žmogumi, paliekantis daugiausia randų, milžinišką tuštumą ir skausmą.
· Dėl pasibaigusios meilės. Neretai toks išsiskyrimo skausmas taip pat prilyginamas praradimui, koks apima mirties atveju. Išsiskirti, kai vienas ar abu partneriai jaučia stiprius jausmus, yra itin sunku. Neretai paliečiami ir kiti asmenys, pavyzdžiui, vaikai.
· Dėl išsikraustymo. Toks išsiskyrimas apima mylimo, artimo žmogaus išvykimą gyventi į kitą miestą ar net šalį, gyvenamosios vietos pakeitimą tame pačiame mieste. Tokia išsiskyrimo rūšis dažnai paliečia tėvus ir vaikus, meilės ryšius puoselėjančias poras.
· Dėl pykčio. Ši išsiskyrimo rūšis kyla dėl ginčų, kitokių nesutarimų ir yra labai skaudi, jei žmogus, su kuriuo susiginčyta, yra brangus.
· Dėl aplinkybių pasikeitimo, pavyzdžiui, nutrūkus darbo santykiams, pasibaigus bendriems projektams, baigus mokyklą ar studijas ir pan.

Išsiskyrimas gali būti su:

· žmogumi;
· augintiniu;
· namais;
· gimtuoju miestu;
· mokykla;
· mėgstamu hobiu;
· darbu ar kt.

Kaip išgyventi išsiskyrimą?

Kiekvienam patyrusiam šį jausmą aktualu, kaip lengviau išgyventi išsiskyrimą. Šiuo atveju reikia ieškoti, kas padeda konkrečiai Jums. Rekomenduojama rasti naujų veiklų, imtis seniai norimo hobio puoselėjimo, atnaujinti namus, garderobą, skaityti, pradėti sportuoti ar lankyti šokių užsiėmimus, keliauti, skirti laiko sau ar kt. Svarbu daryti tai, kas malonu ir padeda nukreipti mintis nuo išsiskyrimo fakto ir mažiau galvoti apie žmogų, su kuriuo išsiskyrėte.

Kartais minėti patarimai veiksmingai nesuveikia – tokiu atveju verta pagalvoti apie specialistų pagalbą. Išgyventi išsiskyrimo skausmą gali padėti psichologo konsultacijos ir taikomos terapijos.

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.