
Obojininkas P. Paškevičius: „Labai aukšto lygio muzikanto grojimas yra tarsi medžių lapų virpesys nuo vėjo“
„Obojus įrašytas ir Guinnesso rekordų knygoje kaip žmogui fiziškai sudėtingiausias groti instrumentas iš visų pasaulyje“, – kalba muzikas.
„Obojus įrašytas ir Guinnesso rekordų knygoje kaip žmogui fiziškai sudėtingiausias groti instrumentas iš visų pasaulyje“, – kalba muzikas.
1770 m. gruodžio mėnesį pasauliui gimė muzikos genijus L. van Beethovenas.
Lapkričio 28 d. laukia lietuvių kompozitoriaus J. Karnavičiaus kamerinė instrumentinė muzika, grieš Valstybinis Vilniaus kvartetas.
Šviesaus atminimo kompozitoriaus kūrybą atliks maestro M. Pitrėno diriguojamas Lietuvos kamerinis orkestras, solistai.
Spalio 29 d. Nacionalinėje filharmonijoje skambės J. S. Bacho „Angliškos siuitos“.
Gerai groti L. van Beethoveno muziką yra labai sunku – turi būti idealus balansas tarp kontrolės ir emocijų.
Gegužės 29 d. 16 val. solo iš LNF fasado balkono grieš pasaulinio garso smuikininkas S. Krylovas.
„Vienišas angelas“ – taip vadinasi koncertui Nacionalinėje filharmonijoje rengiama programa.
Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.
Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.