
Stebuklais ir malonėmis pagarsėję Vilniaus šventovių krucifiksai
Didįjį penktadienį žvilgsnis savaime krypsta į Kryžių ir Nukryžiuotąjį.
Didįjį penktadienį žvilgsnis savaime krypsta į Kryžių ir Nukryžiuotąjį.
„Golden Voices of Montserrat“ – vienas didžiausių tarptautinių chorų festivalių pasaulyje, kuriame dalyvauja atstovai iš 60 valstybių.
Kalėdos kalba apie įsikūnijusį Dievą, kuris yra kūdikis, kuriam reikia pagalbos ir globos. Lygiai taip pat, kaip ir mums.
Gruodžio 27 d. 19 val. broliai pranciškonai kviečia į tradicinį šv. Kalėdų koncertą „Džiaugsmas pasauliui“ Bernardinų bažnyčioje.
Į Bernardinų bažnyčią grįžęs Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo paveikslas tarsi primena apie tai, kas viršija mūsų daromą blogį.
Lietuvos broliai pranciškonai kviečia kartu keliauti per adventą ir šv. Kalėdų laukimą įprasminti kasdieniu Evangelijos apmąstymu.
Gedulo ir vilties dienai atminti ansamblis „Lietuva“ rengia premjerą Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje.
Nuo mažumės buvo pacifistas, o stebuklingas išsigelbėjimas kalnuose lėmė apsisprendimą padovanoti gyvenimą Dievui ir žmonėms.
Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.
Norite prisidėti prie pokyčių?