Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2023 02 03

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

„Miegančios rožės“ – kaip teisingai pasirinkti ir prižiūrėti

Pexels.com nuotrauka

Gėlės – tai puikus papuošimas siekiant namuose sukurti itin jaukią ir malonią atmosferą. Visgi norėdami laikyti namuose gyvas gėles neapsieisime be jų priežiūros, kad jos gyventų ilgai ir puoštų aplinką. Norint pradžiuginti draugus arba sukurti namuose jaukumą be papildomos priežiūros puikus pasirinkimas – „miegančios rožės“. Tai – nuostabi dovana artimiesiems ir interjero detalė namuose ar biure.

„Miegančios rožės“ dėžutėje arba po stikliniu gaubtu – ką rinktis?

Žinoma, populiariausia ir dažniausiai pasirenkama „miegančios gėlės“ rūšis – rožė. Tai nepakeičiama klasika, tad nesuklysite pasirinkę būtent ją. „Wowflowers“ floristai pabrėžia, kad „miegančios rožės“ gali būti pateikiamos dviem skirtingais būdais – supakuotos dėžutėje arba po stikliniu gaubtu, tad rinktis galite tai, kas jūsų širdžiai yra artimiau. Gėlės priežiūrai įtakos tai nedaro, ir taip pat būtina paneigti sklandantį mitą, kad „miegančių rožių“ negalima atidengti. Galima! Tad norėdami naudoti „miegančią rožę“ kaip dekoraciją galite gaubtą nuimti, o dėžutę taip pat laikyti atidengtą. Tačiau gaubtas arba dėžutės dangtis gali pagelbėti ir apsaugoti rožę nuo namuose tvyrančių dulkių ir padėti išlaikyti ryškią gėlės spalvą.

Ar „miegančios rožės“ laikymas namuose nėra kenksmingas? 

„Miegančios rožės“ gali išlikti nuostabios ir nepakitusios iki 3 metų arba ilgiau. Šis faktas kartais gąsdina, nes galvojama, kad „miegančiai rožei“ pagaminti yra naudojama kenksminga „chemija“. Norime kuo greičiau tai paneigti – „miegančių rožių“ gamybos procesas yra nekenksmingas, ekologiškas ir saugus aplinkai, nes naudojamos pačios moderniausios technologijos, o taip apdoroti rožių žiedai nėra toksiški žmogui, gyvūnams ar gamtai. Gamybos procese yra naudojamos cheminės medžiagos, atitinkančios visus reikalingus Europos standartus ir yra visiškai saugios.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

„Miegančių rožių“ priežiūra ir laikymo sąlygos

„Miegančios rožės“ nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, tačiau būtina žinoti, kokie veiksmai šio tipo rožėms nėra tinkami.

Nepatartinas „miegančios rožės“ persodinimas iš originalaus įpakavimo.

Negalima rožių laistyti vandeniu, nes tai gali pakenkti rožės žiedui ir jos ilgaamžiškumui.

Tręšimas – miegančių rožių nereikia aprūpinti jokiomis papildomomis ar cheminėmis medžiagomis.

Tai yra nuostabus pasirinkimas tiems, kurie neturi laiko prižiūrėti gyvų gėlių, nebūna namuose arba būna juose retai, tačiau grįžę nori džiaugtis gražia namų puošmena. Kad „mieganti rožė“ džiugintų ilgai, turime keletą rekomendacijų, kuriomis vadovaudamiesi džiaugsitės geriausiu „miegančios rožės“ vaizdu.

„Miegančią rožę“ stenkitės laikyti kuo toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Ideali temperatūra „miegančiai rožei“ namuose – 18–22°C.

Laikykite „miegančią rožę“ uždaroje patalpoje tam, kad temperatūra bei drėgmė rožei būtų tinkamos.

Retkarčiais nuvalykite dulkes. Tai taip pat padės išsaugoti rožės žiedo spalvą. Tai darykite atsargiai pasitelkdami į pagalbą švelnią šluostę.

„Mieganti rožė“ – puikus pasirinkimas, kuris leis jūsų artimiesiems jus prisiminti ilgą laiką arba puoš jūsų namus ir kurs puikią ir elegantišką atmosferą!

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite