Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2017 11 13

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Koncertas „Degu kaip žvakė“

Gedimino Bartuškos / ELTA nuotraukos

Vakar Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko jau tradicinis paramos koncertas „Degu kaip žvakė“, organizuojamas Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ drauge su Lietuvos radiju ir televizija bei Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, meno vadovu Donatu Katkumi, dirigentu Modestu Barkausku.

Šiemet surinktos lėšos bus skirtos pagalbai Vilniaus arkivyskupijos regionuose esantiems parapijų „Carito“ vaikų dienos centrams ir jų globojamiems vaikams. Kaip savo sveikinime sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Dienos centrai – tai vieta, suteikianti jaukumo ir šilumos, ugdanti ir mylinti. Kukliais ištekliais daranti nepaprastai gerą darbą, kurio nepajėgia ar nespėja šeima, ko neaprėpia valstybė.“

Šiai iniciatyvai geros valios žmonės paaukojo 32 946 eurus. Gautos lėšos bus skirtos dešimčiai vaikų dienos centrų regionuose, pagalbą gaus daugiau kaip 300 vaikų iš daugiau kaip 200 šeimų.

Gedimino Bartuškos / ELTA nuotraukos

Šiemet paramos koncerte savo muziką dovanojo išskirtinio muzikinio talento atlikėjai: Asmik Grigorian, Merūnas Vitulskis, Liudas Mikalauskas, Evelina Sašenko, Deivis ir Renata Norvilai, Viktorija Miškūnaitė, Martynas Kuliavas su grupe, Kristina Žaldokaitė bei jaunieji Lietuvos talentai, broliai ir sesuo Justas, Julius ir Greta Maknickai. Taip pat LRT gyvo garso grupė, vadovaujama Dainiaus Pulausko.

Gedimino Bartuškos / ELTA nuotraukos

Renginio globėjas Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sveikindamas susirinkusius salėje ir prie televizijos ekranų priminė visiems popiežiaus Pranciškaus artėjantį sekmadienį paskelbtą „Pasaulinę vargšų dieną“ ir kvietė atsigręžti į silpniausius visuomenės narius – į vaikus bei vaikų dienos centrus. 

Trumpuoju numeriu, kuriuo geradariai aukojo viso renginio metu, galima skirti lėšas paramai iki gruodžio pirmos dienos. Tereikia skambinti arba siųsti trumpąją žinutę numeriu 1454 ir jūs pagalbai skirsite 2 eurus.

Gedimino Bartuškos / ELTA nuotraukos

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu