2020 05 13

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Šlovinimo ir maldos tarnystės ciklas „Geroji Naujiena iš Kretingos“

Organizatorių nuotrauka

Gegužės 15 dieną Kretingos pranciškonų jutubo kanale „Geroji Naujiena iš Kretingos“ startuoja naujas projektas – šlovinimo ir maldos tarnystės ciklas. Kas antrą penktadienį, 20 val., internetu bus transliuojamas uždaras šlovinimo vakaras, kurį ves Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos komanda kartu su bendruomene „Naujoji Sandora“.

Prie viso vakaro metu veikiančio tiesioginio pokalbių kanalo, pavadinimu „Malda gyvai“, budės per dešimt bendruomenės „Naujoji Sandora“ savanorių ne tik iš Kretingos, bet ir kitų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, taip pat Danijoje gyvenantys bendruomenės nariai. „Karantinui pakeitus mūsų įprastą gyvenimą, kviečiame nenustoti kartu melstis ir giesmėmis šlovinti Dievą. Kiekvienas norintis patirti maldos bendrystę galės savo namuose jungtis prie giedamų šlovinimo giesmių ir tiesioginio pokalbių kanalo būdu paprašyti maldos savanorių pasimelsti jo intencija“, – sako ciklo organizatoriai. Prie nuotoliniu būdu organizuojamų maldos vakarų žada jungtis ne tik įvairios katalikiškos Lietuvos bendruomenės, bet ir ekumeninis projektas Vokietijoje „Sielovada.de“ – tikinčių išeivijos lietuvių iniciatyva, burianti evangelikus liuteronus, katalikus, evangelikus reformatus ir kitų bendruomenių narius.

Gegužės ir birželio mėnesiais numatyti keturi šio ciklo vakarai. Atvirus maldos ir šlovinimo vakarus Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba kartu su bendruomene „Naujoji Sandora“ organizuoja nuo 2017 metų.

Organizatorių informacija