Po demonstrantų ir milicijos susirėmimų Kijeve medicininės pagalbos paprašė 248 žmonės, iš kurių 139 buvo paguldyti į ligoninę, praneša Ukrainos sveikatos ministerija.

Tarp nukentėjusiųjų – 76 teisėtvarkos pareigūnai, 3 žurnalistai ir 4 užsienio piliečiai.

Pirmadienį Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius kreipėsi į opoziciją, kviesdamas kartu kovoti prieš provokatorius, puolusius milicijos darbuotojus ar niokojusius valdžios pastatus.

Tuo tarpu viena iš Ukrainos televizijų nufilmavo, kaip 3 asmenys gruodžio 1 d. Kijeve, Banko g. – susirėmimų prie Prezidentūros metu – buvo demonstrantų pusėje, keldami stumdimus, po to atsidūrė specnazo (specialaus milicijos būrio) užnugaryje, ir lengvai perėjo per specnazo užkardą minios link - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bNoOLHgY6sU

Taip pat, yra nufilmuota, kai gruodžio 1 d. Kijeve, Banko g., apie 12 val. specnazas į Prezidentūros vidų praleidžia 2 smogikų autobusus -   https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0Pjd3hpM50k Filmavimo metu antrame autobuse važiavę asmenys slepia veidus. Pirmame dar nespėjo pastebėti, kad yra filmuojami.