Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Kreipimasis dėl kun. P. Vaineikio OFM pasisakymų

Kun. Evaldas Darulis OFM ir kun. Arūnas Peškaitis OFM. Evgenios Levin / Bernardinai.lt nuotraukos

Mes, vykdydami misiją tarp LGBT žmonių ir reaguodami į paskutines publikacijas interneto vartuose laikmetis.lt, pabrėžiame: kun. Pauliaus Vaineikio OFM vartojama neapykantos kalba, smurto leksika, retorika, žeminanti žmonių grupes, neturi nieko bendra su Evangelijos liudijimu, popiežiaus ir Lietuvos vyskupų mokymu bei pranciškonų ordino pozicija.

Mes labai atsiprašome visų už šį akibrokštą ir dar kartą primename, kad Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincija nedalyvaus „Didžiajame šeimų gynimo marše“, bet toliau skelbs Evangeliją Viešpaties Jėzaus nuolankumo dvasia.

Pagarbiai,

br. Evaldas Darulis OFM, Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas

br. Arūnas P. Peškaitis OFM, Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos vikaras, Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos pastoracinės psichologijos dėstytojas;

br. Andrius Nenėnas OFM, Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijos viceministras, šv. Pranciškaus ir šv. Bernardino vienuolyno gvardijonas.

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite