Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

Klausymosi ir skaitymo laikas:

40 min.

Tinklalaidė „Žiedas ir priesaika“ (I). Įžanga

Pexels.com nuotrauka

Nuo šiol kiekvieną trečiadienį „Bernardinai.lt“ publikuos medijų platformos „Fragaria“ tinklalaidę „Žiedas ir priesaika“, skirtą visiems vestuvininkams, bet labiausiai žmonėms, kurie gal nueina į bažnyčią per Kalėdas ar dar rečiau – bet kuriems vis tiek svarbus Santuokos sakramentas Bažnyčioje (ir kartais jie net patys nemoka paaiškinti kodėl).

Tinklalaidės vedėjai Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė ir Donatas Puslys kartu ir su įvairiais pašnekovais kalbėsis apie sužadėtinių kursus, apie tai, kaip skirti auką Bažnyčiai „pagal išgales“, apie vestuvių liturgiją ir Bažnyčios mokymą apie seksą ir seksualumą. Pavyko netgi pakalbinti vestuvių planuotoją!

Šiandien pirmoji, įžanginė laida, kurioje Donatas nusistebi, kodėl Gabrielė jį čia pasikvietė. Paaiškėja bendras sumanymas ir būsimų laidų temos. Sužinome, į kokius Tolkieno Viduržemės regionus mėgsta mintimis nusikelti laidos vedėjai, kieno patarimų jie klauso ir kokio dydžio jų ambicijos.

„Fragaria“ yra nepriklausoma medijų platforma, todėl svarbi klausytojų parama. Lengviausia – tapti rėmėjais puslapyje https://contribee.com/fragaria

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite