Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2013 09 30

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Bernardinai TV. Linas ir Rima Sidriai. Nebijokime turėti daugiau vaikų

Linas ir Rima Sidriai susituokę jau 35 metus ir užauginę aštuonias atžalas. Tai –  giliai tikinti JAV lietuvių, patriotų, išsaugojusių meilę  Lietuvai ir savo gimtajai kalbai, šeima, žinoma ir gerbiama tiek už Atlanto, tiek Lietuvoje.

Nusprendę šventumo siekti per šeimą, Linas ir Rima tapo atviri ir dosnūs Dievui bei vienas kitam ir pasiryžo priimti didelį būrį vaikų, kurie jiems – didžiausias turtas ir Dievo dovana.

„Mes nesakome, kad jei šeima nori būti laiminga, būtinai reikia turėti daug vaikų. Tačiau reikia bandyti būti dosniems. Ir jei vienas sutuoktinių nori dar vieno vaiko ar daugiau vaikų, geriau visada eiti į gyvybę“, – sako Rima Sidrienė.

Pasak Lino Sidrio, garsaus akių chirurgo, siekiant šventumo šeima turi būti svarbiau nei profesija. „Turime sukurti meilės civilizaciją ir per tai – geresnę visuomenę“, – teigia jis ir priduria, kad geriausia dovana vaikams – tai ištikima jų tėvų tarpusavio meilė.

Daugiau Lino ir Rimos minčių apie meilę, santuoką, tikėjimo vaidmenį joje, vaikus, kaip Dievo dovaną, ir šeimos kultūrą – šioje Bernardinai.TV laidoje.

Laidą parengė Kostas Kajėnas ir Jurga Žiugždienė.

Laida remiama iš lėšų, skirtų Nacionalinės demografinės politikos strategijos šeimos gerovės 2013 m. priemonių plano įgyvendinimui.

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu